Image
Image
Image
Image
Image
Image

Lateks Bebek Yastığı

Doğal lateksimiz nefes alabilir ve etkin hava akışı sağlar. Organik pamuk örtü, yumuşak ve esnek yapısı mükemmel uyku yüzeyine ulaştırır.
₺ 2,380.00₺ 1,189.00
Peşin fiyatına ₺ 198.17 x 6aya varan taksitlerle
1
Image
100 GÜN DENEYİN
Tam 100 gece evinizde deneyin. Memnun kalmazsanız ücretsiz iade edebilirsiniz.
Image
AYNI GÜN KARGO
Siparişleriniz aynı gün hazırlanıp en hızlı şekilde fabrikamızdan kargoya verilmektedir.
Image
ÜCRETSİZ TESLİMAT
Özel koruyucu çantalarla kargolanan ürünlerimiz Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslim edilir.
Image
KUTUDA GÖNDERİM
Tüm siparişleriniz vakumlanmış şekilde ve özel kutusunda kapınıza teslim edilir.

Yastık Kılıfı

Hoş bir his ve optimum iklim konforu için yastık, nem düzenleyici doğal pamuk ile kapitone edilmiş yüksek kaliteli bir kılıfa sahiptir. Ek olarak, %100 doğal pamuk lifleri iyi havalandırma sağlar. Ter ve nemi emerek daha rahat uyumana yardımcı olur. Kılıf 40 derecede yıkanabilir..
Image

Lateks

Kauçuk ağacının sütünden elde edilerek üretilen lateks yastıklar, içerisinde bulunan hava kanalları sayesinde ferah bir konfor sunar. Aynı zamanda orta yüksekliği ve yumuşak yapısıyla da boyun bölgesini en iyi şekilde destekler ve uyku konforun en üst seviyede olur.
Image

Yastık Kılıfı

Hoş bir his ve optimum iklim konforu için yastık, nem düzenleyici doğal pamuk ile kapitone edilmiş yüksek kaliteli bir kılıfa sahiptir. Ek olarak, %100 doğal pamuk lifleri iyi havalandırma sağlar. Ter ve nemi emerek daha rahat uyumana yardımcı olur. Kılıf 40 derecede yıkanabilir.
Image
KATMANLAR ÖLÇÜLER GÖNDERİM ŞEKLİ AVANTAJLAR
570 gr/m2
Pamuklu Örme Kumaş
En 40 cm
Özel Kutusunda Koşulsuz İade İmkanı
4cm Lateks
4cm Visco
Boy 30 cm
Aynı Gün Kargo 100 Gün Deneme
3cm EgoSoft Sünger
10cm EgoHard Sünger
Yükseklik 6.5 cm
Ücretsiz Kargo 2 Yıl Garanti

Doğal Lateks Yastık


Doğal lateks yastıklar, tüm uyku pozisyonlarında baş ve boyun için mükemmel düzeyde duyarlı destek sağlar. Doğal olarak esnek, dayanıklı ve anti bakteriyel yapısı sayesinde kullanmaya başladığın ilk geceden itibaren optimum hava akışı sağlayarak uykun boyunca terlememene yardımcı olur.

Doğal Lateks
Kauçuk ağacının sütünden elde edilen tamamen doğal 4cm Lateks konfor katmanı, özel üretim tekniği sayesinde vücut ısısını dengeleyerek ferah tutar. Derin uyku için gereken uyku sıcaklığının daha hızlı ve daha etkin bir şekilde elde edilmesini sağlar. Lateks katman, yatağa uzandığın andan itibaren özel yapısı sayesinde fazla vücut ısını dağıtarak dengeli mikro iklimlendirme sağlar. Toz akarı, mite ve benzeri oluşumlara karşı anti bakteriyel yapısıyla kullanıcı dostudur.
Visco, Yani Hafızalı Sünger
4cm Visco katmana sahip Fillego yataklar çok uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Mükemmel yapısı sayesinde bel, sırt ve boyun kaslarındaki gerginliği önlemektedir. Omurga duruşuna katkı sağlamasının yanı sıra sağlıklı bir vücut desteği için uykuda oluşabilecek gereksiz baskıyı azaltır. Yani kısacası bulutların üzerinde uyuduğun hissine kapılman çok normaldir.
EgoSoft Sünger
Basınç azaltan yapısıyla 3cm EgoSoft sünger vücuda eşsiz uyum sağlar. Her uyku pozisyonu ve hemen hemen her vücut tipi için tamamlayıcı bir konfor katmanıdır. Bu konfor katmanı aynı zamanda açık gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlar, bu da mikro iklimlendirmeye destek olmasının yanı sıra ekstra vücut desteğinin vazgeçilmez bir unsurudur.
EgoHard Sünger
10cm - 32 dansite yoğunluğunda EgoHard sünger, konfor katmanları için ideal desteği sağlar, aynı zamanda vücut dengesini tamamlar. Her kilo ve ve yatış pozisyonu için bölgesel vücut desteği sunarak katmanlar içerisindeki en sert zemini oluşturur.
Image

Nasıl Kullanılır?

Visco yatak mı, Lateks yatak mı, yumuşak yatak mı yoksa orta-sert bir yatak mı? Hangisinin sana uygun olduğunu denemeden bilemezsin. 4 farklı katman, 6 farklı konfor seçeneğiyle istediğin zaman uyku konforunu evinde sen belirle.


Bu yatak bi'başka!

Tüm Baza / Karyola Çeşitleriyle Uyumlu


Image
Düz Platform
Image
Çıtalı karyola
Image
Baza
Image
Zemin

Sizden Gelen Sorular

Ürünü görmeden nasıl yatak alabilirim?

6 farklı konfor bir kutuya nasıl sığar?

Yatak katmanları nasıl değiştiriliyor?

Sipariş nasıl verebilirim?

Teslim alınan yatağın kurulumu nasıl olmalıdır?

Kargodan ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

100 gün deneme süresi nasıl oluyor?

Garanti süresi ne kadardır? Bu süre için herhangi bir makbuz veya belge almam gerekiyor mu?

İade sürecini nasıl başlatabilirim, istenilen belge var mıdır?

İade de kargo kime ait?

ORTOPEDİK YATAK nedir?

Yataklarınızda yay neden kullanılmıyor?

Sipariş üzerine özel ölçü yatak üretiyor musunuz?