Manifestomuz


Bugünden itibaren "eskiden uyumuyormuşum" diyeceğin bir tecrübenin ilk adımını atıyor olacaksın. Daha önce hiç yaşamadığın huzurlu ve konforlu bir uykuyu hakkettiğini biliyoruz ve bunu sana kazandırmak adına çok çalışarak uzun testler yaptık.


İyi bir gece uykusunun sana neler katacağını bir düşünsene, daha enerjik, daha mutlu ve en önemlisi daha az stresli olacaksın. Gündelik yaşamımızın yoğunluğu ve hızına yetişmek isterken, sevdiklerinle beraber yapacağın buluşmaları ertelediğini, hobilerini geciştirdiğini ve en önemlisi şöyle bir uzanıp hayal kurmayı bırakalı çok zaman geçmedi mi sence de? Tüm bunlar için daha sağlıklı ve enerjik olman gerektiğini ve yaşam alanlarını yeniden gözden geçirmen gerektiğini üzülerek hatırlatmak isterim.Artık yeni bir SEN için, yani planların ve hayallerin için gerekli olan ilk adımlarına güzel bir gece uykusunun sabahında başlaman için yanındayız. Ve bunu bir gün değil her yeni günde ve aynı heyecanla yaşamanı istiyoruz.


Yaşamımızın 3'te 1'ini uykuda geçiriyoruz. Bu oldukça uzun bir süre ve uzun yıllar kullanabileceğin ve her geçen gün yeni bir konforla seni karşılayacak bir yatak modelledik. Abarttığımızı düşünüyorsan, hala 6 farklı konfor seçeneğinin tek bir yatakta buluştuğu konseptimizin farklılığını henüz deneyimlemediğinden olduğunu söyleyebilirim. Haklı olarak bu söylediklerimizi çok iddialı bulabilirsin, yalnız ne demek istediğimizi evinde deneyerek kendin karar verebilirsin. Şimdiye kadar denediğin en konforlu ürün olacağından da hiç şüphemiz yok.


Yeni yatak almak için birçok mağaza ve model deneyerek saatlerce bir AVM içerisinde gezip hafta sonu tatilini geçirmeden bu süreyi kendine ve sevdiklerinde ayırabilirsin.


Zaten hangimiz doğru yatağı üzerine 5-10 dakika uzanarak seçebildik ki?


Senin için 5 dakikalık değil her gece uyumak için heyecan duyacağın 30 günlük mucize bir tanışma planladık.


Hiç bir şey için geç kalmış sayılmazsın. Mümkün olan en iyi fiyat ve kaliteyle, senin ihtiyaçlarını en rahat şekilde karşılayacak bir yatak ve çok daha fazlası şimdi fillego.com' da sizi bekliyor.