Neden Fillego?


Türkiye'de ilk kez Visco ve Lateks aynı yatakta hem de değiştirilebilir özelliğiyle… 


Onlarca farklı model ve geniş ürün yelpazesine sahip bir katalog yerine, 6 farklı konforu aynı yerde bulabileceğiniz tek bir yatak hazırladık. Bu öyle bir yatak ki iç katmanlarını, yazlık - kışlık ve sertlik - yumuşaklık olarak uyku alışkanlıklarınıza göre dilediğiniz gibi değiştirebilir, size uyum sağlayan yapısı ile kilo, boy ve uyku pozisyonunuz ne olursa olsun tek bir yatakta hem konfor hem de doğallığa sahip olabilirsiniz.Şimdi her açıdan eşsiz bir uyku deneyimi için hazır mısınız?


Yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarımı bir araya getiren Fillego, hem uzun ömürlü yatağı hem de mükemmel konforu bir araya getirerek eşsiz uyku deneyimini sunmaya hazır.


Biliyoruz ki uygun bir yatak seçimi için birçok kriterin göz önüne alınması gerekir, bu da yanıtlamanız gereken soruları beraberinde getirir.


- Ne tür bir yatak seçmeliyim?

- Hangi yatak vücut ağırlığıma uyar?

- Hangi malzemeler uyku alışkanlıklarım için uygundur?

- Eşim ve ben farklı kilolarda ve uyku alışkanlıklarına sahibiz. Ne yapmalıyız?

- Kışın terlemiyorum ama yazın terlerim, nasıl bir model seçmeliyim? ve buna benzer sorular uzadıkça uzayabilir.


"Herkes için mükemmel konfor" sloganıyla hazırladığımız Visco & Lateks yatağımızda tüm sorularınızın cevabını karşılayan, istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz konfor katmanlarıyla gece boyunca ihtiyaç duyduğunuz vücut desteğini ve doğru omurga pozisyonunuzu almanızı sağlar.


Peki ne var bu yatağın içinde?


Rahat bir uyku için nefes alabilen fermuarlı kılıf, tamamen doğal yapısıyla lateks, ekstra vücut desteği için visco (hafızalı sünger), üstün konfor için EgoSoft sünger ve tüm konfor katmanlarını destekleyen sünger ile bir araya getirilen Fillego, uykunuzun en keyifli şeklini kendi deneyimlerinizle bulmanızı sağlıyor.Daha fazlası için 0850 346 10 48 danışma hattımızdan bilgi alabilir, canlı destek hattımızdan bize yazabilirsiniz.