Image

Lateks Yatak

4cm Lateks katman sayesinde doğal konfor sağlayan içeriği ile en populer ürünümüzdür.
₺ 17,429.00₺ 11,619.00
Peşin fiyatına ₺ 1,936.50 x 6aya varan taksitlerle
1
Image
100 GÜN DENEYİN
Tam 100 gece evinizde deneyin. Memnun kalmazsanız ücretsiz iade edebilirsiniz.
Image
AYNI GÜN KARGO
Siparişleriniz aynı gün hazırlanıp en hızlı şekilde fabrikamızdan kargoya verilmektedir.
Image
ÜCRETSİZ TESLİMAT
Özel koruyucu çantalarla kargolanan ürünlerimiz Türkiye'nin her yerine ücretsiz teslim edilir.
Image
KUTUDA GÖNDERİM
Tüm siparişleriniz vakumlanmış şekilde ve özel kutusunda kapınıza teslim edilir.

Nefes Alan Kılıf

%100 pamuklu örme kılıfı sayesinde ferahlığın ve hijyenin keyfini çıkarabilirsin. Hava geçirgen yapısıyla yatak ikliminin her mevsim vücut ısına duyarlı uyumunu hissedeceksin. Fermuarlı yapıda olduğu için de dilediğin zaman çıkarabilir, havalandırabilir ve dış kılıfını 30° C’ ye kadar yıkayabilirsin.
Image

Doğal Lateks

Kauçuk ağacının sütünden elde edilen tamamen doğal 4cm Lateks konfor katmanı, özel üretim tekniği sayesinde vücut ısını dengeleyerek seni ferah tutar. Yatağa uzandığın andan itibaren lateks katman yüzeyi özel yapısı sayesinde fazla vücut ısını dağıtarak dengeli mikro iklimlendirme sağlar. Toz akarı, mite ve benzeri oluşumlara karşı anti bakteriyel yapısıyla kullanıcı dostudur.
Image

Kuş Tüyü Katman

Çok yumuşak ve esnek bir yapıya sahiptir. Vücudumuzun ilk tensel temasını sağlayarak, yumuşak ve ipeksi yapısıyla teninizin, vücut ağırlığı altında ezilmesini engeller.
Image

EgoHard Sünger

10cm - 32 dansite yoğunluğunda EgoHard sünger, konfor katmanları için ideal desteği sağlarken aynı zamanda vücut dengeni tamamlar. Her kilo ve ve yatış pozisyonu için bölgesel vücut desteği sunarak katmanlar içerisindeki en sert zemini oluşturur.
Image

Nefes alan Kılıf

Ultra hafif örme pamuk kılıfı sayesinde ferahlığın ve hijyenin keyfini çıkarabilirsin. Hava geçirgen yapısıyla yatak ikliminin her mevsim vücut ısına duyarlı uyumunu hissedeceksin. Değiştirilebilir iç konfor katmanlarının kayması önlemek amacıyla iç astar kaplaması yatağının her yüzeyinde dengeli bir tutuş sağlar.
Image
KATMANLAR ÖLÇÜLER GÖNDERİM ŞEKLİ AVANTAJLAR
4cm Lateks 
En 8cm
Özel Kutusunda Koşulsuz İade İmkanı
3cm EgoSoft Sünger
Boy 180 cm
Aynı Gün Kargo 30 Gün Deneme
10cm EgoHard Sünger

Ücretsiz Kargo 2 Yıl Garanti

Avrupa'nın En İyi Yatağı Şimdi Türkiye'de

Türkiye'de ilk kez Visco ve Lateks aynı yatakta hem de değiştirilebilir özelliğiyle…


Onlarca farklı model yatak ve geniş ürün yelpazesine sahip bir kataloğumuz yok. Bunun yerine senin için aynı yatağın içerisinde kendine göre ayarlayabileceğin 6 farklı konfor sunuyoruz. Bu sayede yatağının iç katmanlarını, yazlık - kışlık ve sertlik - yumuşaklık olarak uyku alışkanlıklarına göre dilediğin gibi değiştirebilirsin. Bu sayede kilo, boy ve uyku pozisyonunun ne olursa olsun, her kullanıcıya uyum sağlayan yapısı ile eşsiz uyku deneyimi için hazır mısın? Yüksek kaliteli malzemeler ve yenilikçi tasarımı bir araya getiren Fillego yataklar, hem uzun ömürlülüğü hem de mükemmel konforu bir araya getirdi.


Uygun bir yatak seçimi için birçok kriteri göz önüne alman gerektiğini hatırlatmak isterim. Bu durum yanıtlaman gereken bir takım sorular olduğu anlamına gelmektedir.


  • Ne tür bir yatak seçmeliyim?
  • Hangi yatak vücut ağırlığıma uyar?
  • Hangi malzemeler uyku alışkanlıklarım için uygundur?
  • Eşim ve ben farklı kilolarda ve uyku alışkanlıklarına sahibiz. Ne yapmalıyız?
  • Kışın terlemiyorum ama yazın terlerim, nasıl bir model seçmeliyim? ve buna benzer sorular uzadıkça uzayabilir.


"Herkes için mükemmel konfor" sloganıyla hazırladığımız visco lateks yatağımızda tüm sorularının cevabını karşılayan, istediğin gibi şekillendirebileceğin konfor katmanları bulunmaktadır. Yenilikçi malzeme içeriğiyle farklı sertlik derecelerinde konfor katmanlarını istediğin şekilde değiştirebilir, gece boyunca ihtiyaç duyduğun vücut desteğini ve doğru omurga pozisyonunu almanı sağlayabilirsin.


Rahat bir uyku için nefes alabilen fermuarlı kılıf ile kaplanan Fillego Visco&Lateks yatağımız, dört farklı konfor katmanından oluşur. Yataklarımız tamamen doğal yapısıyla lateks, ekstra vücut desteği için visco (yani hafızalı sünger), üstün konfor için EgoSoft sünger ve tüm konfor katmanlarını destekleyen sünger ile eşsiz uyku deneyimi için bir arada kullanılarak hazırlanmaktadır.

Doğal Lateks
Kauçuk ağacının sütünden elde edilen tamamen doğal 4cm Lateks konfor katmanı, özel üretim tekniği sayesinde vücut ısısını dengeleyerek ferah tutar. Derin uyku için gereken uyku sıcaklığının daha hızlı ve daha etkin bir şekilde elde edilmesini sağlar. Lateks katman, yatağa uzandığın andan itibaren özel yapısı sayesinde fazla vücut ısını dağıtarak dengeli mikro iklimlendirme sağlar. Toz akarı, mite ve benzeri oluşumlara karşı anti bakteriyel yapısıyla kullanıcı dostudur.
Visco, Yani Hafızalı Sünger
4cm Visco katmana sahip Fillego yataklar çok uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Mükemmel yapısı sayesinde bel, sırt ve boyun kaslarındaki gerginliği önlemektedir. Omurga duruşuna katkı sağlamasının yanı sıra sağlıklı bir vücut desteği için uykuda oluşabilecek gereksiz baskıyı azaltır. Yani kısacası bulutların üzerinde uyuduğun hissine kapılman çok normaldir.
EgoSoft Sünger
Basınç azaltan yapısıyla 3cm EgoSoft sünger vücuda eşsiz uyum sağlar. Her uyku pozisyonu ve hemen hemen her vücut tipi için tamamlayıcı bir konfor katmanıdır. Bu konfor katmanı aynı zamanda açık gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlar, bu da mikro iklimlendirmeye destek olmasının yanı sıra ekstra vücut desteğinin vazgeçilmez bir unsurudur.
EgoHard Sünger
10cm - 32 dansite yoğunluğunda EgoHard sünger, konfor katmanları için ideal desteği sağlar, aynı zamanda vücut dengesini tamamlar. Her kilo ve ve yatış pozisyonu için bölgesel vücut desteği sunarak katmanlar içerisindeki en sert zemini oluşturur.
Image

Nasıl Kullanılır?

Visco yatak mı, Lateks yatak mı, yumuşak yatak mı yoksa orta-sert bir yatak mı? Hangisinin sana uygun olduğunu denemeden bilemezsin. 4 farklı katman, 6 farklı konfor seçeneğiyle istediğin zaman uyku konforunu evinde sen belirle.


Bu yatak bi'başka!

Tüm Baza / Karyola Çeşitleriyle Uyumlu


Image
Düz Platform
Image
Çıtalı karyola
Image
Baza
Image
Zemin

Sizden Gelen Sorular

Ürünü görmeden nasıl yatak alabilirim?

6 farklı konfor bir kutuya nasıl sığar?

Yatak katmanları nasıl değiştiriliyor?

Sipariş nasıl verebilirim?

Teslim alınan yatağın kurulumu nasıl olmalıdır?

Kargodan ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

100 gün deneme süresi nasıl oluyor?

Garanti süresi ne kadardır? Bu süre için herhangi bir makbuz veya belge almam gerekiyor mu?

İade sürecini nasıl başlatabilirim, istenilen belge var mıdır?

İade de kargo kime ait?

ORTOPEDİK YATAK nedir?

Yataklarınızda yay neden kullanılmıyor?

Sipariş üzerine özel ölçü yatak üretiyor musunuz?