Sertifikalar


Sertifikalı Ürünlerimiz


Fillego kullanıcılarına benzersiz bir uyku deneyimini yaşatabilmek için, en doğal ve en konforlu malzemeleri seçiyoruz. Sektörümüzün dünya çapında tercih edilen firmalarıyla çalışıyor, uykunuzu doğal malzemelerle güvenceye alıyoruz.
Image

Lateks

Latexco, üretim sürecinde kullanılmadan önce dikkatlice test edilen seçilmiş ve kontrollü plantasyonlardan yüksek kaliteli doğal lateksleri seçer.


Latexco, Öko-tex 100 “zararlı maddeler içermez” kalite etiketi ile ödüllendirilmiştir. Laboratuvar testleri, ürünlerimizin insan sağlığına ve çevreye tehdit oluşturan zararlı maddeler içermediğini kanıtlamıştır.


LGA testleri, ürünlerimizin dayanıklılık ve esneklik açısından mükemmel olduğunu kanıtlıyor. Bu standartlara uyan Latexco yataklar, Avrupa Topluluğu'nun Eko etiketini taşımaya yönelik tüm gereksinimleri otomatik olarak karşılar.


FSC, ekolojik ve ekonomik kriterlere göre dünya çapında sürdürülebilir orman yönetimi için çaba göstermektedir. Bu sertifikaya sahip ürünlerin, sorumlu bir şekilde yönetilen ormanlardan elde edilen malzemelerle üretildiğini garanti eder ve Rainforest Alliance gibi kontrol kuruluşları aracılığıyla tüm süreç boyunca tam şeffaflık ve izlenebilirlik sağlanır.

Sertifikayı Görüntüle
Image

Kumaş

Boyteks, dokuma yatak kumaşındaki bilgi birikimi, sektörünün gelişmiş imkanları (iplik üretimi, iplik ve kumaş boyama, finish hatları) üretim kapasitesi, geniş ihracat hacmi ile bugün sektörünün lideri konumundadır. Organik pamuk ipliği ile üretilen Boyteks kumaşları “Control Union” tarafından GOTS (Global Organic Textile Standard) standartlarına göre sertifikalandırılmıştır.


Uluslararası Uyku Ürünleri Derneği (ISPA) üyesi Boyteks Oeko-Tex, ISO 9000, 10002, 14000, 50001 ve 18001 sertifikalarıyla sadece üretim kalitesiyle değil iş güvenliği ve çevreye saygı konularında da duyarlı bir kurum olarak faaliyet gösteriyor.

Sertifikayı Görüntüle
Image

Visco

Form Sünger’in geliştirdiği en özel formülasyonlardan biri olan ViscoForm, yatak, yastık ve medikal ürünlerinde kullanılabilen bir sünger teknolojisidir. Özellikle uyku kalitesini artırmaya ve yataktaki istemsiz dönme hareketlerini azaltmaya yardımcı olur.


Sahip olduğu ISO 9000, ISO 10002, 14000, OHSAS 18001, TSE, Oeko-Tex, Satra, TSEK ve FIRA sertifikalarıyla dünya standartlarında bir üretim gerçekleştiren Form Sünger, müşterilerine kalite standartlarına uygun hizmet ve ürünler sunmaktadır.

Sertifikayı Görüntüle