Garanti ve İade Koşulları

Tüm ürünlerimiz garanti belgeleriyle birlikte gönderilmektedir. Garanti haklarınızı kullanabilmeniz için lütfen faturanızın kopyasını ve belgenizi muhafaza ediniz.


Ürününüzü 30 gün içerisinde Koşulsuz Ücretsiz şekilde iade ve değişim yapabilirsiniz. Ürün değişimi veya para iade sağlıyoruz.


Oluşturduğunuz siparişinizi iptal etmek için 09:00 - 18:00 saatleri arasında [email protected] mail atarak, ilgili siparişin numarasını müşteri hizmetleri yetkilisine iletebilirsiniz.


Eğer siparişinizin durumu kargo aşamasındaysa, siparişiniz iptal edilememektedir.Bu durumda kargo size ulaştıktan sonra orijinal faturasını (faturanın olmadığı durumlarda, sevk irsaliyesini) ürüne ekleyerek, aşağıda yer alan İade Koşullarına uygun şekilde iade edebilirsiniz.


İade Koşulları

İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi'nde yer alan Madde 5'deki Cayma Hakkı ve Madde 6'daki Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler şartlarına uygun olmalıdır.


Ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 30 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir.


Faturasız iadeler kabul edilmemektedir.


Ürününüzü, satın aldığınız tarihten itibaren 30 gün boyunca KOŞULSUZ ÜCRETSİZ iade edebilirsiniz.


30 gün içerisinde kullanıp memnun kalmadığınız ürünleri de iade edebilirsiniz.


İade kargonuz bize ulaşıp, iade departmanımız tarafından incelenecek ve iade ücreti, ödeme yaptığınız kredi kartına, bankanıza bağlı olarak, 7-20 gün içinde yatırılacaktır.


İade Süreci

İade işlemlerinin yapılabilmesi için tarafınıza göndermiş olduğumuz orijinal faturanın (faturanın olmadığı durumlarda, sevk irsaliyesinin) iade bölümündeki bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması ve imzalandıktan sonra tarafımıza ürün ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürün için MNG kargo, adresinize yönlendirilecektir. İade ettiğiniz ürün elimize ulaştıktan sonra, öncelikle Fillego Satış Sonrası Hizmet Uzmanları tarafından incelenecek, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılacaktır.


İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 10 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir. Bu süre Fillegonun iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


Kusurlu ürün iadelerinde, söz konusu kusur kullanımdan kaynaklanmıyorsa talebinize bağlı olarak ürününüz yenisi ile değiştirilecek ya da ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir. Kusurlu (üretim hatası) olduğunu düşündüğünüz ve iade etmek istediğiniz ürünleri teslim aldığınız tarih itibarıyla 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


Kusurlu olduğu gerekçesiyle yapılan ürün iadelerinde, üründe kullanımdan doğan bir kusur varsa ya da kalite kontrol uzmanlarınca yapılan tetkiklerde ürünün ayıplı/kusurlu olmadığı ortaya çıkarsa, kargo bedeli size ait olmak üzere ürün tarafınıza iade edilecektir.